boxChianah copy 6

.

PROČ TVOŘÍM?

 …Tvořím to co rozeznívá mé srdce  a oživuje mé tělo…v tu chvíli jsem ti blízko..můj bratře, má sestro z hvězd…má MATKO a OTČE HVĚZD…

Socha, kterou tvořím svým srdcem, si svého budoucího PATRONA sama přitáhne a on přirozeně cítí, že s ní naprosto souzní. Ona k němu v tichosti promlouvá, přináší vzpomínky a inspiraci.

Na takové setkání se těším; setkání, ve kterém se inspirujeme vzájemně; setkání, do kterého přinášíš ten poslední ale nezbytný dílek skládanky; setkání, ve kterém pak i já sám mohu hlouběji pochopit to, co a proč touha mého srdce vytvořila.

.

JAK MŮŽETE ZÍSKAT MOU SOCHU?

AKTUÁLNÍ TVORBA A KDE HLEDAT?

  Nejčerstvější informace o mé tvorbě, zveřejňuji na svých facebookových stránkách.  Fotím průběžně celý proces tvorby. V kterékoli fázi tvorby mne můžeš kontaktovat. Hotové sochy na prodej, s informacemi o ceně, rozměrech a materiálech, jsou k vidění zde na stránkách, v sekci na prodej.

.

KONTAKT A PRVNÍ SETKÁNÍ

 Ideální kontakt je pro mne e-mail: sochyodmarka@gmail.com

Do mailu mi napište která socha vás zaujala, já vám napíši jestli je k mání, jaká je cena a především se domluvíme na  termínu, kdy by jste nás mohli přijet navštívit osobně. chvilku s námi pobýt..není třeba se o nic snažit;) stačí jen být prostě sám sebou v přítomnosti sochy..dojde li k propojení a vzájemně se do sebe zamilujete…pak vám ji rád prodám či pronajmu.

.

CENA

Cena se v tuto chvíli pohybuje v rozmezí 60 000-150 000 Kč + cena za dopravu mimo Českou republiku. U neprodejných putovních talismanů jako je PACHAMAMA bude cena uvedena v rezervačních podmínkách.

.

DOPRAVA

Sochu přivezu a osobně umístím na vámi vybrané místo. Případně si ji můžete odvézt sami. Po domluvě vás přijedu navštívit a dokončíme předávací rituál.

.

RITUÁL PŘEDÁNÍ

Společně se sochou ti předám autorský certifikát se všemi údaji. Pokud ho budu znát prozradím ti skutečné jméno sochy…možná ho však prozradíš ty mně..kdo ví:) Toto jméno je klíčem prohlubujícím propojení. Je jen na tobě, s kým se o něj podělíš… Koho do této intimity pozveš.

Bude li to naší společnou nejvyžší radostí, pak spolu zasadíme tvůj milovaný strom..na tvé půdě;)