boxChianah copy 6

.

PROČ TVOŘÍM?

 Tvořím to, co rozeznívá mé srdce a oživuje mé tělo. Právě v tu chvíli jsem ti blízko, můj bratře a sestro z hvězd, má Matko a Otče hvězd.

Socha, kterou tvořím srdcem, si svého budoucího PATRONA sama přitáhne a on přirozeně cítí, že s ní naprosto souzní. Ona k němu v tichosti promlouvá a přináší vzpomínky a inspiraci.

Na taková setkání se vždy velmi těším. Je to skvělá příležitost k tomu, nechat se vzájemně inspirovat. Jsi to právě TY, kdo přináší poslední, avšak nezbytný dílek celé skládanky. Díky tobě pak mohu hlouběji pochopit, co a proč touha mého srdce vytvořila.

.

JAK MŮŽETE ZÍSKAT MOU SOCHU?

AKTUÁLNÍ TVORBA A KDE HLEDAT?

  Nejčerstvější informace o mé tvorbě zveřejňuji na svých facebookových stránkách. Fotím průběžně celý proces tvorby. Pokud by tě daná socha přitahovala, můžeš mě v kterékoliv fázi procesu kontaktovat. Hotové sochy na prodej, s informacemi o ceně, rozměrech a materiálech, jsou k vidění zde na stránkách v sekci na prodej.

.

KONTAKT A PRVNÍ SETKÁNÍ

 Ideální kontakt je pro mne přes e-mail: sochyodmarka@gmail.com

Do e-mailu mi, prosím, napište, která socha vás zaujala, kam jí chcete umístit, a jaký je důvod, proč zrovna tato socha. Udělá mi velkou radost, když nás přijedete osobně navštívit a prožít chvilku v přítomnosti sochy. Pokud bude více zájemců, pak jsou osobní setkání velkou výhodou. ;-)

.

CENA

Cena soch se v tuto chvíli pohybuje v rozmezí 60 000-500 000,- Kč.

U neprodejných “putovních talismanů”, jako je PACHAMAMA, bude cena uvedena v rezervačních podmínkách.

.

DOPRAVA

Doprava je zahrnuta v ceně. Sochu přivezu buďto osobně, nebo si ji odvezete sami, nebo vám ji případně pošlu kurýrní službou.

.

RITUÁL PŘEDÁNÍ

 Je pro mne důležité propojit sochu s novým domovem a s vámi jako jejím novým patronem.  V případě, že sochu nepřivezu osobně, bych vás přijel po domluvě navštívit, abychom mohli dokončit rituál předání. Rituál trvá pár minut a pak se uvidí. Třeba bude co sdílet, nebo si udělám výlet po okolí a potom zase pojedu domů. ;)