MISTR V NÁS

 

IMG_0375

JMÉNO: s každou mou změnou se mění i jméno

ROZMĚRY: 150x35x30 cm

VÁHA: 22 kg

MATERIÁLY: akát, stříbro, měsíční kámen, ametyst, chalcedon

CENA: 1200,- Kč za osobní setkání, které trvá přibližně jednu hodinu

“S úctou v sobě přistup blíž, v tichu svůj dar objevíš.”

Tuto sochu jsem vytvořil pro sebe. Kovářova kobyla už nechodí bosa. ;-) Je to můj průvodce.

.

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Pokud vás tato socha přitahuje a cítíte-li, že vám má co sdělit a toužíte pochopit toto poselství, můžete nás přijet navštívit. Srdečně vás zveme do našeho podivuhodného světa. ;-)

JAK TO PROBÍHÁ?

Jednoduše si uděláme maximální možné pohodlí v blízkosti Mistra.

Mistr většinou komunikuje formou přímého prožitku, proto je vhodné dovolit si jakýkoli projev. Nic není dostatečně bláznivé. ;-) Odpovědi přichází formou obrazů, pocitů, tónů, pohybů, nebo jenom tichou změnou stavu. Když je to třeba, komunikuje verbálně mým prostřednictvím, nebo formou inspirací přímo ve vaší hlavě.

Mnohdy se stává, že by si někdo rád odnesl s sebou i něco “hmotného”. Proto je nyní možnost nechat si pořídit zvukový záznam celého setkání, který vám následně rád zašlu. Tento záznam může sloužit jako určitá upomínka, ke které se můžete kdykoliv zpětně vrátit a rozpomenout se na to, co jste měli možnost zažít v přítomnosti Mistra. S časovým odstupem také můžeme získat další vhledy, díky nimž vám mohou postupně dojít věci, které byly zpočátku nejasné.

Na konci bude samozřejmě prostor na povídání a sdílení, pokud budeme mít tu potřebu. :-)

CO TAKOVÉ SETKÁNÍ MŮŽE PŘINÉST?

 Můžete objevit vlastní schopnosti a dary. Můžete se dotknout svého nejvyššího potenciálu a okusit jej celou svou bytostí. Uvědomíte si, jak úžasná je celá vaše bytost, jak je mocná a děsivá, hravá a laskavá…

.

Jsem vděčný za každé takové setkání. Přináší mnoho inspirace i pro mne.

Domluva návštěvy a bližší info na e-mailu

.