NA PRODEJ

IMG_0954

JAK MŮŽETE ZÍSKAT MOU SOCHU?

AKTUÁLNÍ TVORBA A KDE HLEDAT

  Nejčerstvější informace o mé tvorbě zveřejňuji na svých facebookových stránkách. Fotím průběžně celý proces tvorby. V kterékoli fázi tvorby mne můžete kontaktovat. Hotové sochy na prodej, s informacemi o ceně, rozměrech a materiálech, jsou k vidění zde.

.

KONTAKT A PRVNÍ SETKÁNÍ

 Ideální kontakt je pro mne přes e-mail: sochyodmarka@gmail.com

Do mailu mi napište, která socha vás zaujala, a já vám dám vědět, jestli je k mání, jaká je cena, a především se domluvíme na termínu, kdy byste nás mohli přijet navštívit osobně a chvilku s námi pobýt. Není třeba se o nic snažit. ;-) Stačí jen prostě být sám sebou v přítomnosti sochy. Dojde-li k propojení a vzájemně se do sebe zamilujete, pak vám ji rád prodám či pronajmu.

.

CENA

Cena se v tuto chvíli pohybuje v rozmezí 60 000-500 000,- Kč + cena za dopravu mimo Českou republiku. U neprodejných putovních talismanů, jako je PACHAMAMA, bude cena uvedena v rezervačních podmínkách.

.

DOPRAVA

Doprava je zahrnuta v ceně. Sochu přivezu buďto osobně, nebo si ji odvezete sami, nebo vám ji případně pošlu kurýrní službou.

.

RITUÁL PŘEDÁNÍ

Společně se sochou ti předám autorský certifikát se všemi údaji. Pokud ho budu znát, prozradím ti skutečné jméno sochy. Možná ho však prozradíš ty mně. Kdo ví. :-) Toto jméno je klíčem prohlubujícím propojení. Je jen na tobě, s kým se o něj podělíš a koho do této intimity pozveš.

Bude-li to naší společnou nejvyšší radostí, pak spolu zasadíme tvůj milovaný strom na tvé půdě. ;-)